Anunturi gratuite
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Interventii si reparatii hidrofoare Bucuresti
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyMar Oct 29, 2013 7:25 pm Scris de hidroforperfect

» Construim hale industriale
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Mai 18, 2012 4:18 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim depozite
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Mai 18, 2012 4:17 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim cladiri pentru invatamant/educatie
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:47 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim showroom-uri auto, service-uri, spalatorii auto
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:46 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim cazinouri, cluburi, sali de festivitati, discoteci
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:43 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim blocuri
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:30 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim gard monumental
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:29 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim ferme (resedinta + anexe)
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:29 pm Scris de GrigorescuIrinel

Ultimele subiecte
» Interventii si reparatii hidrofoare Bucuresti
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyMar Oct 29, 2013 7:25 pm Scris de hidroforperfect

» Construim hale industriale
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Mai 18, 2012 4:18 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim depozite
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Mai 18, 2012 4:17 am Scris de GrigorescuIrinel

» Construim cladiri pentru invatamant/educatie
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:47 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim showroom-uri auto, service-uri, spalatorii auto
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:46 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim cazinouri, cluburi, sali de festivitati, discoteci
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:43 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim blocuri
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:30 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim gard monumental
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:29 pm Scris de GrigorescuIrinel

» Construim ferme (resedinta + anexe)
Renovam apartamente in Bucuresti EmptyVin Apr 27, 2012 10:29 pm Scris de GrigorescuIrinel

Parteneri
forum gratuit

Parteneri
forum gratuit


Renovam apartamente in Bucuresti

In jos

Renovam apartamente in Bucuresti Empty Renovam apartamente in Bucuresti

Mesaj  GrigorescuIrinel Sam Aug 20, 2011 4:59 am

Totul conform gustului clientului (toate amenajarile interioare, instalatiile sanitare, instalatia electrica, termopanul, aerul conditionat etc.). La solicitare putem realiza (in mod AUTORIZAT, proiectare şi executie) separatia de gaze (coloana de gaze a blocului, instalatia interioara de gaze a apartamentului, instalarea centralei de apartament şi a caloriferelor). Lucrarile sunt executate cu respectarea termenelor şi cu consultarea permanenta a clientului.
Sunati la 0749277313 sau retineti numarul. Multumim!

GrigorescuIrinel

Mesaje : 38
Data de inscriere : 28/04/2011

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum